سپیراد
خانه / آب صابون ضد زنگ / نمایندگی فروش آب صابون ضد زنگ

نمایندگی فروش آب صابون ضد زنگ

 تولید روغن حل شونده در اصفهان در بسیاری از کارخانه های معتبر و سرشناس انجام می شود.  روغن های حل شونده برای تسهیل کار با ابزار فلزی مورد و امولسیون کردن آنها مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده برای استفاده در انواع فلز های رنگی و غیر رنگی مناسب است، با آب مخلوط می شود و به رنگ شیری در می آید. این محصولات اغلب بی بو هستند اما می تواند برای انسان تا حدودی مضر باشد. 

تولید روغن های حل شونده در انواع مختلف و بنابر نوع کاربرد آنها تهیه می شوند. این ماده به نام آب صابون هم معروف است. کاربرد روغن های حل شونده محافظت فلز ها در برابر زنگ زدن می باشد. این روغن ها برای مشاغل بسیاری با توجه به نوع روغن مصرف می شوند، بنابراین، فرمولاسیون روغن حل شونده مختلف است چرا که هرکدام یک از این محصولات وظیفه انجام کار متفاوت از دیگری را بر عهده دارند. در ادامه نمونه این مشاغل را به اختصار نام خواهیم برد.

نمایندگی های فروش آب صابون ضد زنگ در تمامی نقاط کشور موجود است. فروش روغن حل شونده در انواع و اقسام مختلف در این مراکز به صورت گسترده انجام می شود.  

نمایندگی فروش آب صابون ضد زنگ

کارخانجات تولیدی روغن حل شونده در اصفهان

کارخانجات تولیدی روغن حل شونده در اصفهانهمانطور که گفته شد، کارخانه های تولید کننده انواع روغن های حل شونده در شهر اصفهان به صورت گسترده ای فعالیت خود را انجام می دهند. این شرکت ها در راستای ارائه محصول با کیفیت با مشتری همواره در حال تلاش برای تولید این مواد با بهترین بازدهی را دارند. روغن های تولید شده در این کارخانه ها به سراسر نقاط کشور ارسال می شود. 

از نمونه شرکت های فعال در این زمینه را نام می بریم:

 • شرکت بهسان کار شیمی اصفهان
 • شرکت آذر شیمی رازی

خرید آب صابون مطابق با کاربرد های آنها در این شرکت ها به صورت عمده و مستقیم نیز انجام می شود. این شرکت ها علاوه بر تولید این محصولات، انواع محصولات پتروشیمی و روغن های صنعتی و شیمیایی را نیز تولید می کنند. انواع این محصولات تولید شده در این کارخانه ها عبارتند از:

 • روغن حل شونده msds
 • روغن حل شونده z1
 • آب صابون p و p1

به عنوان مثال، برای مشتری پیش می آید که روغن z1 چیست و چه کاربردی دارد. این نوع آب صابون ها معمولا بی بو هستند و برای خنک کردن و روان کردن قطعات فلزی به کار می رود. از مضرات روغن z1 و به طور کل تمامی روغن های حل شونده می توان به مشکلات تنفسی و پوستی که افراد و کارکنان را درگیر می کند اشاره کرد.

کشور های وارد کننده روغن حل شونده در ایران

کشور های وارد کننده روغن حل شونده در ایرانشرکت آنی کار شیمی یکی از تولید کنندگان روغن آب صابون msds و دیگر محصولات مربوطه در کشور ایتالیا است. این شرکت با داشتن قرارداد های مدت دار با ایران محصولات خود را هر ساله به مقادیر بالا به داخل کشور وارد می کند. شرکت آنی از سال 1950 در ایران مشغول به فعالیت بود اما با ورود تحریم های موجود ادامه همکاری با ایران برای آنها مقدور نبود.  

شرکت آنی جزء 100 شرکت برتر دنیا بوده است و در سال 2016 به رتبه بیست و پنجم صعود نمود. نمایشگاه ها و نمایندگی های فروش محصولات آنی در پایتخت و دیگر شهر های ایران موجود است که با مراجعه به سایت آنها می توانید آدرس دقیق را پیدا کنید. نمایشگاه های فوق در تمامی ایام سال آماده استقبال از مشتریان خود می باشند. روغن تراش در مقادیر بالایی در این کارخانه تولید و صادرات می شود. 

از دیگر کشور های وارد کننده روغن حل شونده آلمان می باشد که کیفیت محصولات تولید شده در این کارخانه ها نیز بالا بوده و رضایت مشتری را جذب می کند.

صنایع مختلفی که می باید از روغن حل شونده استفاده کنند

صنایع مختلفی که می باید از روغن حل شونده استفاده کنندامروزه صنایع مختلف در سراسر دنیا، کار با ماشین آلات و دستگاه های اتومات را تجربه می کنند و باید درصدد نگه داری و حفاظت این ماشین آلات بر آیند تا آسیب جدی به آنها وارد نشود. کاربرد های گسترده این ماده بدون ضرر باعث شده تا این ماده در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار گیرد. این صنایع عبارتند از:

 • جوشکاری
 • تراشکاری
 • عملیات ماشینکاری
 • فلزکاری

اما این تولیدات بر روی انواع فلز های مختلف قابل استفاده است. در بازار  این کار باعث استحکام و طول عمر فلز هایی که در ادامه ذکر می شوند خواهد شد و از زنگ زدگی و خورندگی فلز در برابر عوامل محیطی مختلف جلوگیری می کند. این مواد همچنین باعث ضد فاسد و باکتری بوده و برای تمیز نگه داشتن سطوح کاری مناسب است.

 • فولاد
 • آلومینیوم
 • آهن
 • مس
 • چدن
 • فلزات آلیاژی
 • برنج

لازم به ذکر است که این مواد تاثیرات فوق العاده ای در کارکرد ابزار های مختلف فلزی در صنایع مختلف دارد و طول عمر قطعات مختلف دستگاه را افزایش می دهد. بنابراین، تهیه این نوع از مواد صنعتی در کارخانه ها امری بسیار لازم و ضروری است. 

خرید بشکه ای روغن حل شونده

خرید بشکه ای روغن حل شونده خرید و فروش آب صابون تراشکاری توسط بسیاری از مراکز و فروشگاه های ارائه دهنده مواد صنعتی و شیمیایی انجام می شود. همانطور که گفته شد، اصفهان به عنوان یکی از مهم ترین تولید کنندگان این مواد محصولات را به صورت های مستقیم و غیر مستقیم و به قیمت های عمده و تک عرضه می کند. 

بسته بندی های حامل این روغن ها با توجه به درخواست مشتری می تواند به صورت بشکه نیز باشد. این نوع بسته بندی مناسب کارخانه های بزرگ صنعتی که دارای ماشین آلات بسیاری نیز هستند مناسب است. قیمت این محصولات با توجه به حجم آنها تعیین می شود. البته مراکز توزیع کننده این محصولات قیمت های عمده و کمتری را نیز عرضه می دارند. وزن بسته بندی شده این محصولات از 4 لیتر تا گالن های 200 لیتری در بازار موجود هستند. 

برای خرید روغن حل شونده ارزان قیمت می توانید به بسیاری از سایت های خرید و فروش خدمات آنلاین مراجعه نمایید و نسبت به خرید محصول مورد خود اقدام کنید. 

تهیه روغن حل شونده در رنگ های مختلف

تهیه روغن حل شونده در رنگ های مختلفتهیه آب صابون نیازمند شناخت صحیح آنها و انتخاب یک عرضه کننده موثق است. می توانید این محصولات را در هر نقطه ای از کشور تهیه نمایید. از دیگر شهر های تولید کننده این محصولات قم است که به صورت حضوری و آنلاین می توان با نمایندگان فروش آنها ارتباط برقرار کرد. 

در کنار تهیه این محصول، شما نیازمند مایع خنک کننده آب صابون نیز می باشید. این مایع به منظور روانکاوی و خنک کردن قطعات ابزاری خریداری می شود. 

رنگ محصولات حل شونده معمولا به صورت سفید، شیری و یا بی رنگ است. رنگ این محصولات در میزان مقاومت و کیفیت آنها تاثیری ندارد و همگی از کیفیت یکسانی برخوردارند. برخی از دیگر محصولات تولیدی به شکل روغنی هستند. 

فروشندگان روغن حل شونده در سراسر کشور

فروشندگان روغن حل شونده در سراسر کشورفروشندگان و عرضه کنندگان آب صابون قیمت های متفاوتی را در سراسر کشور عرضه می کنند. این تعیین قیمت ها براساس وزن بسته بندی ها و نوع روغن خریداری شده است. 

به عنوان مثال، قیمت آب صابون تراشکاری در اندازه های بیست لیتری در فروشگاه های شهر اصفهان و شهر قم کمی اختلاف دارد. عرضه کنندگان به طور کلی براساس استاندارد های جهانی و مواد اولیه ای که در ساخت این محصولات بکار رفته محصولات خود را عرضه می کنند. قیمت روغن z1  نیز به دلیل کیفیت و کاربرد های مناسب آن در سال جدید دچار تحولاتی شده است که با دریافت لیست قیمت های مرتبط می توانید نسبت به آن اطلاعات کسب کنید. 

نمونه های بسیار ارزان تر این محصولات در برخی از مراکز و بازار های موجود است که شاید به اندازه کافی کیفیت مطلوب را نداشته باشند و میزان بازدهی مورد نظر را نداشته باشد. این کار مستلزم شناخت نسبی از محصولات مختلف در بازار است؛ با دریافت اطلاعات موثر و کاربردی در جهت خرید یک روغن حل شونده باکیفیت و مرغوب می توانید مراکز مناسب را یافته و برای خرید اقدام کنید.

بزرگ ترین بازار فروش روغن حل شونده در تهران

بزرگ ترین بازار فروش روغن حل شونده در تهرانبازار های جهانی خرید و فروش آنلاین و حضوری محصولات صنعتی و شیمیایی در تمامی دنیا معمولا تلاش بر ارائه محصول های کیفیت بالا و قیمت مناسب را دارند. 

با توجه به افزایش قیمت های اخیر در سال جدید، شاهد دوبرابر شدن قیمت های تمامی اجناس موجود در بازار هستیم؛ محصولات حل شونده روغنی هم از این قاعده مستثنی نیستند چرا که این محصولات به دلیل استفاده و کاربرد متنوعی که در صنعت های مختلف دارند به صورت گستره خرید و فروش می شود. 

در تهران، عرضه محصولات داخلی و خارجی روغن های حل شونده انجام می شود. قیمت محصولات تولید خارجی از داخلی بیشتر است و برای خرید آنها تقریبا پرداخت دو برابر قیمت محصولات داخلی الزامی است. این محصولات خارجی از دو کشور آلمان و ایتالیا وارد کشور می شود. 

کیفیت تمامی اجناس عرضه شده در بازار قابل تغییر است و بنابر نوسانات بازار ممکن است افزایش و یا کاهش یابند. برای مراجعه به بزرگ ترین بازار های تهران برای خرید حضوری روغن حل شونده جستجو در موتور های جستجوگر می تواند پاسخگوی این نیاز باشد. سایت های آنلاین هم روش دیگری برای دستیابی به این بازار ها به صورت مجازی هستید.

تهیه ارزان ترین روغن های حل شونده در کشور

تهیه ارزان ترین روغن های حل شونده در کشورمقایسه این محصولات در اندازه های مختلف از نظر قیمتی باید براساس دسته بندی کیفیت ها انجام شود. مسئله ی همیشگی که فروشندگان و مشتریان درگیر ان هستند این است که بتوانند محصولات با کیفیت را با قیمت های پایین ارائه دهند. ارزان بودن اجناسی که تقاضای بازار است از مهم ترین نکته ای که به تولید کنندگان و وارد کنندگان باید به آن توجه کنند. مخصوصا زمانی که افراد توانایی خرید های قیمت بالا را ندارند و خرید اجناس قیمت پایین ترجیح آنها است. 

خرید عمده می تواند به عنوان یکی از مزایای تهیه با قیمت پایین در نظر گرفته شود. اینکه محصولی را در حجم بسیار زیاد که اصطلاحا عمده نامیده می شود خریداری کنید، هزینه کمتری را برای شما به وجود خواهد آورد. 

تفاوت انواع روغن حل شونده در چیست؟

تفاوت انواع روغن حل شونده در چیست؟روغن حل شونده معمولا دارای چهار نوع متفاوت هستند و کاربرد آنها با توجه به مواد اولیه ساخت آنهاست. این دو حل شونده عبارتند از:

 • خنک کننده
 • روان کننده
 • تخلیه کننده
 • کنترل کننده

همانطور که از نام آنها پیداست این مواد برای خنک کردن و یا روان کردن قطعات فلزی استفاده می شوند. به عنوان مثال، خنک کننده ها برای خنک کردن و کاهش دما و حرارت در مناطقی از در معرض گرما و حرارت حاصل از برش قطعات هستند نیز مناسب و کاربردی است. از خنک کننده های موجود در بازار می توان به کولانت سنتزی اشاره کرد. تخلیه کننده ها برای تخلیه ضایعات برش خورده از قطعات و تمیز ماندن سطح قطعه نیز به کار می آید. 

کنترل کننده ها برای محافظت کردن از بدنه ماشین آلات در برابر ضربه و زنگ خوردگی مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین، تفاوت اصلی روغن های حل شونده در کاربرد آنهاست.

معروف ترین برند های تولید کننده روغن حل شونده در ایران

معروف ترین برند های تولید کننده روغن حل شونده در ایرانبرند های بسیاری در سراسر کشور وجود دارند که سالانه مقادیر زیادی از این محصولات را تولید و روانه بازار می کنند. معروف ترین این برند ها مربوط به کارخانه های تولید کننده شهر اصفهان است. 

این برند ها با نام خود کارخانه تولید کننده معمولا تفاوت دارند، بنابراین، مواردی در معروف شدن برند های سازنده در کشور موثر است، این موارد عبارتند از:

 • کیفیت محصول تولید شده
 • تضمین کیفیت کالا از سوی تولید کنندگان
 • قیمت های مناسب
 • میزان رضایت مشتریان

موارد بالا می تواند تاثیر بسیاری در میزان نامی شدن برند های مختلف در بازار داشته باشد. امروزه کارخانه های سازنده در تلاش برای تولید محصولات باکیفیت تر با میزان بازدهی بالا هستند تا بتوانند رضایت مشتریان بسیاری را جذب نمایند. برای دریافت اطلاعات دقیق تر درباره پیشینه این شرکت ها و میزان سابقه سودمند آنها می توانید از سایت های مربوطه دیدن کنید. 

صادرات روغن حل شونده

صادرات روغن حل شوندهصادرات و واردات این محصولات به داخل و خارج کشور در تمامی ایام سال انجام می شود. البته با وجود محدودیت های بین المللی امروزه کشور نمی توان گفت این فرایند به صورت مداوم انجام می شود. شرکت های تولید کننده این محصولات اماده ارسال محصولات خود به اقصی نقاط دنیا به بهترین قیمت و کیفیت هستند. 

صادرات این مواد خصوصا به کشور های عراق و افغانستان بسیار زیاد است. از کالا های وارداتی به داخل کشور می توان محصولات آلمان و ایتالیا را نام برد که وارد کنندگان در نمایندگی های مجاز و معتبر در سراسر کشور در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. لازم به ذکر است قیمت خرید محصولات وارداتی معمولا کمی بالاتر از انواع داخلی آن است. 

بازرگانی فروش روغن حل شونده

بازرگانی فروش روغن حل شوندهبا روند صنعتی شدن بیشتر شهر ها و کشورها، نیاز به استفاده از مواد شیمیایی و محلول های کاربردی مانند روغن حل شونده بیشتر می شود. بنابراین، می توان گفت امروزه با پیشرفت های قابل توجهی که این دسته از کارخانه ها داشته اند، دیگر نگران مقدار فروش محصولات خود نباشند چرا که بازرگانی این محصولات رونق بسیاری دارد و روزانه مقادیر بالایی از آنها توسط مشتریان خریداری می شود. 

همچنین، با ورود اینترنت به حیطه بازار و خرید و فروش ها، می توان از تمامی نقاط کشور و حتی جهان مشتریان بالقوه و دائم را جذب نمود. این مسئله نیازمند طراحی وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین است که توسط افراد باتجربه انجام می شود. وب سایت های مختلف با ارائه قیمت و کیفیت های برتر با یکدیگر در رقابتند تا تعداد مشتریان بیشتری را داشته باشند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com

دیدگاهتان را بنویسید


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/vianmach/absaboon.ir/wp-includes/functions.php on line 5349

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/vianmach/absaboon.ir/wp-includes/functions.php on line 5349