سپیراد
خانه / آب صابون / قیمت خرید آب صابون ارس بهیان بشکه ای و گالنی

قیمت خرید آب صابون ارس بهیان بشکه ای و گالنی

قیمت خرید آب‌صابون ارس بهیان بشکه‌ای و گالنی مناسب بوده و فروش این روغن حل شونده به‌صورت عرضه مستقیم از کارخانه در حجم خرده و عمده به‌صورت گالنی، بشکه‌ای و تانکری صورت می‌پذیرد. روغن حل شونده یا به‌اصطلاح با نام تجاری آب صابون، از محصولات پرمصرف صنعت فلزات و تولید قطعات کشور هست. این محصول در انواع متفاوت و باکیفیت‌ها و قیمت‌های گوناگون در بازار در حال فروش است. این محصول بانام‌های روغن حل شونده و یا روغن تراش در آب و همچنین امولسیون روغن حل شونده فلزکاری در بازار فروش شناخته می‌شود و دارای تنوع زیادی اعم از آب‌صابون های روغنی، آب‌صابون های روغنی نانو، آب‌صابون سنتتیک و یا آب‌صابون بیو کولنت و غیره می باشد و دارای کاربردهای مختلفی مانند روان کار آب‌صابون صنعتی، آب‌صابون فلزکاری، و تراشکاری و صنعتی است. یکی از بهترین مکان‌های هر کشور و شهری برای خریدوفروش محصولات صنعتی ازجمله آب‌صابون است که برای تراشکاری دستگاه cnc مراکز مانند میدان‌ها خاص و فروشگاه بزرگ آن شهر یا کشور به‌حساب می‌آید. اگر قصد خرید آب‌صابون رادارید به‌صورت مستقیم و بدون واسطه آن را خرید کنید تا هم ازلحاظ کیفیت و هم ازنظر قیمت صرفه‌جویی خوبی داشته باشند. همچنین می‌توان این ماده را در واحدهای تولیدی در هر شهری یافت و از آن خرید نمود.قیمت خرید آب صابون ارس بهیان بشکه ای و گالنی

قیمت خرید آب صابون ارس بهیان

قیمت خرید آب صابون ارس بهیان

آب‌ صابون ارس بهیان توسط شرکت اروند بارد پیشرو، در حال تولید است. این محصول یکی از بهترین انواع آب‌صابون موجود در بازار هست. ازآنجایی‌که این برند از آب‌صابون در حال حاضر دو نوع کیفی از محصولات را عرضه می‌کند، قیمت‌ها نیز متفاوت است. یکی از ویژگی‌های محصولات صنعتی مانند آب‌صابون و یا سایر محصولات نوسانات قیمت آن‌ها است. عوامل بسیاری نیز وجود دارد که می‌تواند در تعیین قیمت و نوسان قیمت روغن اب صابون ارس بهیان تاثیر گذار باشد. از مهم‌ترین این عامل‌ها می‌توانیم به تغییرات فصلی در عرضه، انتقال نوسان از قیمت‌های جهانی به بازارهای داخلی این ماده و نوسانات ناشی از روندهای عمومی قیمت‌ها اشاره‌کنیم. بر اساس تحقیقات انجام‌شده در کشور آب‌صابون از مواد صنعتی پرمصرفی است که در سبد صنعت تراشکاری استفاده می‌شود و در ردیف مواد صنعتی محبوب و موردنیاز برای برش و تراشکاری انواع فلزات قرار داده‌شده است. با توجه به اهمیت آب‌صابون برای صنعت تراشکاری و برشکاری و کاربردی که این محصول دارد، بازار فروش آب صابون تراشکاری همیشه مستعد نوسانات قیمت بوده است. پس در این مطلب به قیمت خرید آب‌صابون ارس بهیان ارزان پرداخته‌ایم. برای خرید این ماده باقیمت ارزان می‌توانید به نمایندگی آب‌صابون ارس بهیان و تولیدی ها و یا کارخانجات مراجعه کرد. با توجه به اهمیت این صنعت در کشور و حتی دنیا حتی با کمی سرچ در اینترنت می توان به عناوین مانند: قیمت آب صابون تراشکاری، قیمت روغن z1، قیمت روغن حل شونده، فروش روغن حل شونده، روغن حل شونده قیمت، ارزان ترین روغن حل شونده رسید.

انواع آب صابون ارس بهیان

شرکت تولید روغن حل شونده با مارک ارس بهیان در حال حاضر تمرکز این شرکت را بر تولید دو نوع بسیار باکیفیت آب‌صابون گذاشته است. (آب‌صابون ارس بهیان گرید A – آب‌صابون ارس بهیان درجه کیفی A+) البته با توجه به نیاز صنایع برش و تراشکاری هر کشوری و نیاز به انواع آب‌صابون صنعتی تولیدکنندگان این ماده اقدام به تولید و فروش انواع مختلف آن به این صورت کرده‌اند: البته قبل از پرداختن به این موضوع یک جست‌وجوی کوچک در مورد آب صابون چیست انجام دهید تا بیشتر با این ماده آشنا شوید.

 1. این محصولات شامل روغن آب‌صابون ۱/۲۰
 2. آب‌صابون ۱/۱۰۰
 3. روغن آب‌صابون ضدزنگ
 4.  msds روغن z1
 5. ضد کپک
 6. روغن آب صابون بی رنگ

بسته بندی های آب صابون ارس بهیان

بسته بندی های آب صابون ارس بهیانآب صابون های مارک ارس بهیان دربسته بندی‌های ۴ لیتری و ۲۰ لیتری همچنین بشکه‌های ۲۰۰ لیتری عرضه‌شده به بازار هستند. مشتریان که قصد خرید به‌صورت تناژ بالا رادارند، می‌توانند این محصول را به دو صورت، بشکه‌ای و تانکری سفارش داده و تحویل بگیرند. آب صابون ارس بهیان تمامی استانداردهای لازم را برای فروش داخل و خارج کشور داراست. علاوه بر بروشور محصول که به آن ضمیمه ‌شده است، msds آب صابون ارس بهیان نیز ارائه می‌شود. این آب صابون با دارا بودن هم‌زمان، قیمت مناسب و کیفیت مطلوب قابلیت صادرات خوبی رادار است، ازاین‌رو تاجران حوزه روغن‌های صنعتی و روان کارها می‌توانند برای اطلاعات بیشتر با مدیر فروش مجموعه تماس بگیرند. خریدوفروش روغن آب‌صابون برای تراشکاری و فرز به‌صورت بشکه‌های فلزی نو با حجم ۲۱۰ لیتر نیز در شرکت‌های دیگر، از طریق مرکز فروش انواع آب‌صابون امکان‌پذیر است و می‌توان برای خرید آن به فروشگاه‌های عرضه‌کننده مراجعه و آن را خریداری نمود.

امولسیون روغن حل شونده فلز کاری چیست؟

امولسیون روغن حل شونده فلز کاری چیست؟در عملیات تراش و برش‌کاری فلزات که با ایجاد حرارت و اصطکاک نیز همراه است انتخاب و بکار بردن صحیح سیال برش ضمن اینکه بر روی عمر ابزار برش، میزان انرژی مصرفی و صافی قطعه کار اثر مثبتی دارد و از استهلاک غیرمعمول دستگاه نیز جلوگیری و عمر مفید آن را بالا هم می‌برد.

برای همین در این راستا تولیدکنندگان با ارائه امولسیون روغن حل شونده جدید در تهیه مواد خنک‌کننده در کشور، ضمن تأمین اهداف بیان‌شده با حفظ برتری کیفیت و قیمتی ارزان‌تر پا به عرصه تولید و میدان رقابت با دیگر کشورها گذاشته است گذاشته است.
روغن حل شونده:

 • روغن امولسیون شونده مخلوطی است از یک نوع روغن‌پایه‌ای و امولسیفایر به همراه مواد افزودنی دیگر مانند ضد باکتری، خورندگی، ضد کف و … می‌باشد. ازاین‌جهت که به‌طور کلی روغن‌های حل شونده در آب دارای مشکلات زیر می‌باشند، لذا در خصوص شرایط مصرف و نگهداری، اطلاعات کافی به مصرف‌کننده داده شود.
 • نوعاً روغن‌های حل شونده با آب سخت (حاوی املاح معدنی) تولید صابون نامحلول نموده که بر روی اجزای ماشین و یا قطعه کار رسوب (ژل نامحلول) ایجاد می‌کند که در فیلتراسیون نیز ایجاد اختلال می‌نماید.
 • در اغلب موارد روغن‌های امولسیون شونده با عدم رعایت صحیح شرایط مصرف (شامل ساخت، کنترل PH و …) دو فاز می‌شوند.
 • رشد باکتری‌ها و به‌طورکلی میکروارگانیسم‌ها در زمان کوتاه ایجاد بوی نامطبوع می‌نماید.
 • گل‌ها مواد افزودنی به روغن می‌تواند شرایط مصرف را دچار بحران سازد

موراد کاربرد امولسیون روغن حل شونده فلز کاری

موراد کاربرد امولسیون روغن حل شونده فلز کاری

موارد کاربرد امولسیون روغن حل شونده بیشتر است و در تمامی صنعت تراش و برش‌کاری به‌نوعی استفاده می‌شود. این ماده در اکثر صنایع کشور اعم از خودروسازی، فولاد، نورد و تولید قطعات فلزی مورداستفاده قرار می‌گیرد و مجموعه های نامداری چون ایران خودرو، سایپا، فولاد مبارکه، آلومینیوم ایران و بسیاری از شرکت‌های مطرح دیگر در زمره مصرف کنندگان آن هستند.

همچنین این محصول در ماشین‌های تمام خودکار CNC و سایر تجهیزاتی که عملیات مختلف فلزکاری و تراشکاری را انجام می‌دهند (شامل دنده زنی داخلی و سطحی، حدیدِ کاری، پیچ تراشی، تراشکاری دنده، برشکاری، مته‌کاری، سنگ‌زنی، فرزکاری، خارزنی، برشکاری با اره، رو تراشی و داخل تراشی) مورداستفاده قرار می‌گیرد

امولسیون روغن حل شونده فلز کاری را از کجا تهیه کنیم؟

امولسیون روغن حل شونده فلز کاری را از کجا تهیه کنیم؟با توجه به اهمیت این موضوع و رونق در خرید و فروش امولسیون روغن حل شونده در کشور نمایندگی‌های زیادی در سراسر ایران مانند تبریز، تهران، اصفهان و دیگر شهرها وجود دارند که این محصول را برای مشتریان ارائه می‌کنند.

اگر شما یک تولیدی و یا اینکه یک کارگاه کوچک برش و تراشکاری دارید خوب نیاز به روغن آب صابون دارید تا قطعه موردنظر را برش‌کاری نمایید برای این کار شما باید ابتدا با مراجعه به نمایندگی خرید و فروش روغن آب صابون در شهر خود این ماده را خریداری نموده تا محصول خود را به بهترین شکل برش و تولید کنید.

البته با توجه به پیشرفت و توجه مردم کشورمان به فضای وب می‌توان این ماده را از فروشگاه و نمایندگی آن در فضای وب خریداری نمود.

صادرات امولسیون روغن حل شونده فلز کاری

صادرات امولسیون روغن حل شونده فلز کاری

طبق آمار صادرات گمرک ایران طی سال‌های اخیر، صادرات امولسیون حل شونده  به کشورهای همسایه و اروپایی روند صعودی داشته و آن‌هم به دلیل کیفیت بهتر این محصول در تولیدی‌های کشورمان است.

صادرات امولسیون فلزکاری از دیرباز ارزآوری بسیار خوبی را برای کشورمان به همراه داشته است. ایران کشوری است که بیشترین امولسیون جهان رادار است و این محصول بعد از تولید و فراوری در کارخانه‌ها به کشورهای مختلف جهان صادر می‌شود.

درگذشته ایران تنها سهم چنددرصدی از صادرات این ماده را به دنیا داشت ولی با توجهی که در این چند سال به این صنعت شده با پیشرفت چشمگیری مواجه گشته است. برای صادرات این محصول به کشور های دیگر می توان از بازرگانی آن در بازار های جهانی بهره گرفت.

بازرگانی فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری

بازرگانی فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاریآب صابون یا همان روغن حل شونده، یک نوع روغن است که به‌صورت امولسیون با آب ترکیب‌شده و جهت خنک کاری، روان کاری و کاهش اصطکاک و زنگ‌زدگی کاربرد فراوانی در صنعت دارند. برای همین منظور بازرگانی فروش امولسیون ها در کشور از نیازهای اساسی این ماده در صنعت به‌حساب می‌آید.

باکمی گشت و گذر در دنیای اینترنت می‌توان بازرگانان زیادی را در سراسر دنیا یافت که در این زمینه مشغول کار هستند و روزانه چندین تن از این محصول توسط این بازرگانان خرید و فروش می‌شود. روند بازرگانی فروش امولسیون های روغن حل شونده در برخی کشورها در سال جاری برای ورود این محصول ایرانی به بازار آن‌ها قابل‌باور نیست. برای مثال کشورهای حوزه خلیج‌فارس با خرید این محصول از تجار ایرانی این محصول را با نمانام‌های آن کشور در بازارهای فروش جهانی به نام خود می‌فروشد.

خرید و فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در تهران

خرید و فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در تهراناین روزها با توجه با پیشرفت علم فنّاوری و استفاده از فضای اینترنت خرید و فروش امولسیون های روغن فلزکاری در تهران نیز به‌صورت اینترنتی انجام می‌شود و به‌نوعی بزرگ‌ترین بازار خرید و فروش محصولات صنعتی به‌خصوص امولسیون روغن فلزکاری به شمار می‌رود.
از سویی دیگر محور خرید اینترنتی این محصول می‌تواند در شهر بزرگ تهران که ترافیک وحشتناکی دارد بهترین و کاربردی‌ترین روش برای خرید این محصول برای مشتریان باشد. چراکه عدم حضور مشتریان در این شهر موجب می‌گردد تا بتوان شاهد عرضه بهتر آن باشیم.

از سویی برای خرید و فروش امولسیون های روغن حل شونده فلزکاری در تهران می‌توان به‌صورت حضوری به مبدأ اصلی یعنی نمایندگی فروش امولسیون مراجعه و آن را خریداری نمود. نمایندگی پخش کلیه شرایط را برای خریداران در سراسر بازارهای داخلی و خارجی فراهم نموده است. البته دور از فضای وب بازار فروش این ماده صنعتی در شهرهای صنعتی نیز داغ بوده و روزانه خریداران زیادی برای خرید روغن آب‌صابون به این بازارها می‌کشاند. خرید روغن حل شونده به‌صورت روغن حل شونده ارزان را می‌توان از نمایندگی‌های معتبر انجام داد.

سریع ترین راه خرید امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در کشور

سریع ترین راه خرید امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در کشورسریع‌ترین راه خرید امولسیون های روغن حل شونده فلزکاری در کشو این روزها با توجه به پیشرفت فنّاوری استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی در این زمینه است توزیع و پخش روغن حل شونده در سراسر کشور به‌صورت اینترنتی محاسن فراوانی را نیز به دنبال دارد که از مهم‌ترین محاسن این روش می‌توان به‌صرفه جویی مالی و همچنین زمان اشاره کرد؛ از دیگر محاسن این کار می‌توان به انتخاب راه‌تر از چندین فروشگاه و دیدن قیمت‌ها و انتخاب بهترین آن اشاره کرد.

از سویی دیگر محور خرید به‌صورت اینترنتی این ماده صنعتی می‌تواند از بهترین و کاربردی‌ترین محورهای خرید باشد. چراکه عدم حضور واسطه در این روش موجب می‌شود تا بتوان شاهد انتخاب بهترین نوع روغن حل شونده بود. از سویی دیگر میزان کیفیت و مرغوبیت یک محصول بر قیمت خرید نهایی آن در مرکز خرید اینترنتی مؤثر است.

نمایندگی پخش کلیه شرایط را برای خریداران عمده در سراسر بازارهای داخلی و خارجی را فراهم نموده است. البته دور از فضای وب بازار فروش این ماده صنعتی در شهرهای صنعتی نیز داغ بوده و روزانه خریداران زیادی برای خرید روغن آب‌صابون به این بازارها سرمی تند.

پخش عمده امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در سراسر ایران

پخش عمده امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در سراسر ایرانازآنجایی‌که این روغن مصرفی است و به‌صورت روزانه در کارگاه‌ها و کارخانه‌های ساخت قطعه، مانند کارگاه‌های cnc استفاده می‌شود قیمت تمام‌شده آن برای صاحب کسب‌ و کار مهم بوده و صنعتگرانی که در پی خرید روغن حل شونده هستند می‌دانند که همواره خرید بدون واسطه و عمده بسیار سود ده خواهد بود.

پخش عمده امولسیون روغن حل شونده فلزکاری در سراسر ایران توسط کارخانه‌هایی و یا شرکت‌های که در سراسر ایران وجود دارند برای خریداران داخل کشور همه‌روزه انجام می‌شود. عمده فروشی روغن حل شونده می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد.
 

نمایندگی فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در کشور

نمایندگی فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در کشورقطعاً برای اینکه یک محصول چه از نوع صنعتی یا غیره صنعتی بتواند خدمات موردنیاز کالای خود برای مشتری را به بهترین شکل ارائه کند نیاز به نمایندگی فروش محصول خود در هر شهر یا کشوری است. پس با توجه به اهمیت فروش امولسیون های روغن حل شونده در کشور این موضوع و رونق در خریدوفروش در کشور نمایندگی‌های زیادی در برای این ماده صنعتی در شهرایی مانند تبریز، تهران، اصفهان و مشهد وجود دارند که این محصول را برای مشتریان عرضه می‌کنند. اگر شما یک تولیدی و یا اینکه یک کارگاه کوچک برش و تراشکاری دارین خوب نیاز به این محصول دارید تا قطعه موردنظر را برش‌کاری نمایید برای این کار شما باید به نمایندگی خریدوفروش آن در شهر خودسر بزنید. البته با توجه به پیشرفت و توجه مردم کشورمان به فضای وب می‌توان این ماده را از فروشگاه و نمایندگی آن در فضای وب خریداری نمود.

کارخانجات تولید امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در کشور

کارخانجات تولید امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در کشورکارخانجات تولید امولسیون روغن حل شونده فلزکاری در کشور با پشتوانه تجربه تولیدات روان کارهای صنعتی و بهره‌مندی از متخصص و همکاری مشترک با پارک علم و فناوری دانشگاهی کشور و به‌روزآوری محصولات خود مطابق علم روز صنعت روان کاری و به‌کارگیری فنّاوری نانو اقدام به تولید محصولاتی باکیفیت مناسب که با محاسبه نیازهای صنعت ماشین‌کاری و فلزکاری جهت استفاده در عملیات خنک‌کنندگی و روانکاری کرده است که ازجمله این دست آوردهای کارخانجات کشورمان در این محصول صنعتی است.

شایان‌ذکر است برخی محصولات نامناسب وارداتی در بازار مصرف دارای غلظت مصنوعی بوده که علاوه بر اینکه غلظتی ناکارآمد داشته و بانام و اسم کارخانه‌های داخلی به فروش می‌رسند و آوازه کارخانجات ما را در بین دیگر کشور ها بد می‌کنند. بیشتر این کارخانجات در کشور در شهرهای صنعتی مثل تبریز، تهران و اصفهان فعالیت می‌کنند. این کارخانجات بیشترین نیازی که صنعتگران کشورمان به این محصول را دارند تأمین می‌کنند. از معروف‌ترین این عرصه می‌توان به روغن آب صابون راسا، آب صابون بهران، نام برد.

تفاوت انواع امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در چیست؟

تفاوت انواع امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در چیست؟بیشتر تفاوت روغن حل شونده هدایت گرمایی و ظرفیت گرمایی آن است. آب از عواملی هستند که اثر خنک‌کنندگی روغن‌های امولسیون شونده را بهبود می‌بخشند. تبخیر آب موجود در این‌گونه روغن‌ها نیز تأثیر زیادی در خنک‌کننده و روانکاری دارد. ازنظر حجمی، روغن‌های حل شونده بزرگ‌ترین دسته‌ از روانکارها فلزکاری در اروپا و آمریکا هستند.

برخلاف روغن‌های بدون آب، افزایش کارایی برش، عامل اصلی انتخاب روغن‌های امتزاج‌پذیر برای عمل روانکاری نمی‌باشد. خنک‌کنندگی و روان کنندگی ابزار و قطعه کار مهم‌ترین عواملی هستند که روغن‌های امتزاج‌پذیر به خاطر آن‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرند. اهمیت خنک‌کنندگی به حدی است که اغلب از روغن‌های امتزاج‌پذیر به‌عنوان روغن‌های خنک‌کننده نیز یاد می‌شود. فرمولاسیون روغن حل شونده بسته به این‌که در چه صنعتی به‌کاربرده شود متفاوت است. و اما روش ساخت روغن آب صابون بسته به امولسیون های آن متفاوت است.

بزرگ ترین بازار فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در تهران

بزرگ ترین بازار فروش امولسیون روغن حل شونده فلز کاری در تهرانبه‌نوعی بزرگ‌ترین بازار فروش محصولات صنعتی به‌خصوص امولسیون روغن فلزکاری در تهران و یا دیگر شهرها فروشگاه‌های اینترنتی در این زمینه به شمار می‌روند.

از طرفی دیگر محور خرید به‌صورت حضوری از نمایندگی‌هایی که در تهران هستند می‌تواند از بهترین و کاربردی‌ترین محورهای خرید به‌صورت عمده باشد. چراکه عدم حضور واسطه در این محور موجب می‌گردد تا بتوان شاهد بهترین نوع از مولسیون روغن حل شونده بود.با توجه به اهمیت عرضه امولسیون روغن فلزکاری صورت مستقیم در سراسر کشور و همچنین رونق در خرید و فروش این محصول؛ بازارهای زیادی در سراسر ایران مثل؛ تبریز، تهران، اصفهان و دیگر شهرها وجود دارند که این محصول را برای مشتریان عرضه می‌کنند.
 اگر شما یک کارگاه و یا اینکه یک کارخانه کوچک دارزن خوب نیاز به این محصول دارید تا بتوانید کالا موردنیاز خود را سازید، برای اینکه شما محصول باکیفیت و ارزان را خریداری کنید ابتدا با مراجعه به بازار خرید و فروش و عرضه‌کننده این کالا در شهر خود یا سفارش از طریق اینترنت و فروشگاه‌های عرضه‌کننده آن را خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
زهرا خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120493968
آدرس کانال: SepiradCo@
پست الکترونیکی: SepiradCo@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

صادرات آب صابون به صورت عمده با تانکر

صادرات آب صابون درجه یک به عراق و افغانستان

صادرات آب صابون درجه یک و درجه دو به عراق و افغانستان به صورت بدون …

دیدگاهتان را بنویسید